Strona główna Produkty Usługi Badania i rozwój Produkcja O nas
O nas

O nas

Od 1887 roku - już piąte pokolenie jako niezależne przedsiębiorstwo - produkujemy konkurencyjne odmiany roślin do upraw rolniczych, głównie zboża i buraka cukrowego. Nasze wysiłki koncentrują się na potrzebach naszych Klientów - rolników z całego świata.

Nasze odmiany są idealnie dostosowane do odpowiednich obszarów uprawy. Hodujemy odmiany o właściwościach dostosowanych do zmieniających się warunków klimatycznych, takich jak oszczędność zasobów, tolerancje na stresy, odporność na choroby i inne właściwości pozytywnie wpływające na zdrowie. Wyniki badań naukowych przetwarzamy bezpośrednio na postęp w hodowli.

Jednocześnie od początku nadawaliśmy naszemu przedsiębiorstwu międzynarodową orientację. Pomogła nam w tym sieć kooperantów i partnerów. Dzięki temu powstaje wiele efektów synergetycznych w różnych zakresach zadań.

Zobowiązanie firmy hodowlanej do nieustannego strategicznego myślenia to jeden z ważnych czynników przyczyniających się do realizacji wizji oraz obejmowania pracowników dalekosiężnym planowaniem. Jesteśmy: innowacyjni z tradycji.

410