Strona główna Produkty Polecane odmiany Usługi
Burak cukrowy

Burak cukrowy

Nowoczesne odmiany buraka cukrowego są produktami high-tech. Łączą one w sobie szczególną wiedzę z dziedziny badań i hodowli, biotechniki i badań genomu, produkcji materiału siewnego, badań jakości materiału siewnego, otoczkowania oraz z badań środków ochrony roślin.

 

Dzięki regionalnie dopasowanej genetyce i doskonałej jakości materiału siewnego osiągamy wspaniałe rezultaty odmian we wszystkich obszarach uprawnych na całym świecie. Odmiany, które oferujemy to burak cukrowy ze szczególną odpornością na choroby tj. Rhizoctonia. Ta choroba, jest dosyć nową chorobą i jej obszar występowania jest ograniczony. Oprócz tego hodujemy odmiany dla jesiennego zasiewu buraka, który stosowany jest w cieplejszych i suchszych obszarach uprawnych Europy Południowej. Aby rolnik mógł dzięki naszym odmianom osiągnąć
wysokie plony, kładziemy szczególny nacisk na doskonałą produkcję materiału siewnego. Dlatego też obserwujemy proces rozmnażania i przetwarzania naszą metodą 3Dtechnology. Nasza technologia 3Dplus daje rolnikom dodatkową możliwość zwiększenia plonów.

Odmiany buraka cukrowego firmy Strube są promowane albo bezpośrednio przez naszą centralę albo przez jedną z naszych spółek-córek. W niektórych krajach sprzedaż objęły spółki przedstawicielskie.

Kontakt

 

Anna Krupowies-Suchocka

Anna Krupowies-Suchocka

Strube Polska Sp. z o.o.
ul. Ostrowskiego 9
53-238 Wrocław
tel. +71 / 363 27 69
fax +71 / 332 80 42

 

email: info@strube.pl

415